VALİ HASAN KARAHAN’DAN İLÇEMİZE ZİYARET
 
Valimiz Hasan KARAHAN, vatandaşlarımızın temsilcileri konumunda olan Çameli ilçemizdeki Mahalle Muhtarlarıyla Kurum Yetkililerini bir araya getirdi.
Çameli Belediye hizmet binasında bulunan Toplantı Salonunda düzenlenen toplantıya; Vali Hasan KARAHAN’IN yanı sıra Çameli Kaymakam V. Onur ÖZAYDIN, Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN, Daire Müdürleri ve Muhtarlar katıldı.
Toplantıda ilgili Kurum Yetkilileri kendilerini tanıtarak, kurumlarının Çameli’deki çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Muhtarlar, mahallelerinde yaşanan sıkıntıları, sorunları ve talepleri konunun muhatabı kurum amirlerine ileterek çözüm yolları arandı. Vali KARAHAN, muhtarların aktardığı sorunların çözümü için ilgili Kurum Müdürlerine talimat verdi.
Toplantının ardından Vali KARAHAN, Çameli Kaymakam V. Onur ÖZAYDIN’I Kaymakamlık Makamında ziyaret ederek ilçede gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Kaymakamlık ziyaretinin ardından Çameli Belediye Başkanı Cengiz ARSLAN’I ziyaret eden Vali KARAHAN belediyenin ilçede yaptığı çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Daha sonra İlçe Jandarma Komutanlığı ve İlçe Emniyet Amirliğini de ziyaret eden Vali KARAHAN burada da incelemelerde bulunup bilgi aldı. Burdan da ilçede yeni yapılan Çameli Anadolu İmam Hatip Lisesi ve Çameli Ortaöğretim Kız Öğrenci Yurduna geçerek incelemelerde bulundu. Yapılan yatırımların ilçeye hayırlı olması temennisinde bulundu.
Vali Hasan KARAHAN daha sonra Çameli Devlet Hastanesinde incelemelerde bulundu. Burada hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerini ileten Sayın Valimiz, Halk Eğitim Merkezinde el sanatları kursiyerlerinin ürettiği el emeği ürünleri inceleyerek bilgi aldı.
Vali Karahan Çameli ziyaretinde son olarak serada domates yetiştiriciliği yapan işletmeyi ziyaret ederek üretim hakkında bilgi aldı.