ÇAMELİ İLÇE PROTOKOL LİSTESİ
 
Unvanı
Adı Soyadı
KAYMAKAM
ONUR ÖZAYDIN
İLÇE BELEDİYE BAŞKANI
BELEDİYE BAŞKANI
CENGİZ ARSLAN
HAKİMLER VE SAVCILAR
CUMHURİYET SAVCISI
TANER GÜL
HAKİM
SEMİH SOYKAN
HAKİM
CEREN ÜLKÜ OĞUZ
 
İLÇE GENEL KOLLUĞUNUN EN ÜST AMİRLERİ
İLÇE JANDARMA KOMUTANI
HAMZA ÇİL
İLÇE EMNİYET AMİRİ V.
İBRAHİM UŞAKLIOĞLU
NOTER
İLÇE NOTERİ
SABRİ KUŞKONMAZ
TBMM'DE GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLERİN İLÇE BAŞKANLIKLARI
ADALET VE KALKINMA PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
TANJU GÖKÖZ
CUMHURİYET HALK PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
BAHTİYAR AKYOL
MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ İLÇE BAŞKANI
MURAT GENÇ
BAŞBAKANLIĞA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE MÜFTÜSÜ
BAYRAM DANACI
AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
SOSYAL YARDIMLAŞMA VE DAYANIŞMA VAKFI MÜDÜRÜ
M.KÜRŞAT SARGIN
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE TAPU MÜDÜR V.
RECEP ÖZ
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR MÜDÜR V.
ÖNDER YILDIRIM
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
GIDA, TARIM VE HAYVANCILIK İLÇE MÜDÜRÜ
DURMUŞ İVGİN
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ
YALÇIN BARÇIN
İLÇE NÜFUS MÜDÜRÜ
ATİLLA UÇAR
MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM KURULUŞ TEMSİLCİLERİ
İLÇE MAL MÜDÜR V.
SELAMİ UYSAL
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ
MURAT UZUN
İLÇE HALK EĞİTİM MÜDÜR V.
RAMAZAN UYSAL
ORMAN VE SU İŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
ÇAMELİ ORMAN İŞLETME MÜDÜRÜ
HAKAN UYSAL
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURUM VE KURULUŞLAR
İLÇE TSM BAŞKANI
GİZEM ALTIN
ÇAMELİ DEVLET HASTANESİ MÜDÜRÜ
ATİLLA KANLICA
ÇAMELİ DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİ V.
HULİSİ DENİZ OĞUZ
ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞINA BAĞLI KUR. ve KURULUŞLAR
PTT ŞEFLİĞİ (SORUMLUSU)
SEZAYİ TURAN
RESMİ BANKA MÜDÜRLERİ
T.C. ZİRAAT BANKASI ŞUBE MÜDÜRÜ
ABDULLAH BAKI
T.C HALK BANKASI MÜDÜRÜ
AYHAN YAŞAR
BELEDİYE MECLİS ÜYELERİ
İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ
KEZİBAN AKSOY  UYGUN
İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ
FETHİ UĞUR
İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ
İDRİZ ÖZ
İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ
SELMA TUTGUN
İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ
HASAN ALİ AKŞİT
İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ
NADİ YILDIRIM
İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ
FAİK AKYOL
İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ
ABDURAHMAN UYSAL
İLÇE BELEDİYESİ MECLİS ÜYESİ
ADNEN GÖKÖZ
MESLEK KURULUŞLARI TEMSİLCİLERİ
ESNAF VE SANATKARLAR ODASI BAŞKANI
FETTAH ÖZDEMİR
ZİRAAT ODASI BAŞKANI
HAMİT TUNCER
ŞOFÖRLER VE OTOMOBİLCİLER ODASI BŞK.
HAYRİ YILMAZ