ÇAMELİ’DE 4. HASAN ŞAHİN YAĞLI PEHLİVAN GÜREŞLERİ DÜZENLENDİ
Çameli İmamlar Mahallesi Sarayıkığı mevkiinde düzenlenen 4. Hasan Şahin Yağlı Pehlivan güreşlerine Denizli İl Gençlik Spor Müdürü, Denizli İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Vekili Yılmaz ERKAYA, Beyağaç Kaymakamı Necdet ÖZDEMİR, Beyağaç Belediye Başkanı Mustafa AKÇAY, Kale Belediye Başkanı Erkan HAYLA, Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi ŞEVKAN, Acıpayam Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Ahat MAKAL, Efsane Pehlivan Hüseyin ÇAKAL, Çameli Kaymakamı Onur ÖZAYDIN, İlçe Protokolü Belediye Meclis Üyeleri, Çameli Kent Konseyi Yönetimi ve Üyeleri Muhtarlar ve Çevre ilçelerden gelen Misafirler ve Çameli Halkı Yoğun ilgi gösterdi. Katılımın yüksek olması dikkat çekti
        Yurtiçi ve Yurtdışından çok sayıda güreşseverin katıldığı Çameli yağlı pehlivan Güreşleri’nde çadırlar kuruldu, ocaklar yakıldı, güreş alanı izlemeye gelenler için tam bir şölene dönüştü. Çok sayıda güreşçinin katıldığı müsabakalar kıyasıya geçti.
        Çameli’de dördüncüsü Düzenlenen Geleneksel Hasan Şahin Yağlı Pehlivan Güreşlerinin başpehlivanlığını Orhan OKULU kazandı. Rakibine yenilen Ali YANATMA ikinci, İsmail ERKAL ve Serkan SERTTÜRK ise üçüncü oldu.