ÇAMELİ KAYMAKAMLIĞI’NDAN ŞEHİT AİLELERİ VE GAZİLERE İFTAR YEMEĞİ
        Çameli Kaymakamlığı tarafından Ramazan Ayı vesilesi ile ilçemizde bulunan şehit aileleri ve gazilerimize 13.06.2017 Salı günü Çameli Kapalı Pazaryerinde iftar yemeği verildi.
        Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz onuruna verilen iftar yemeğine İlçe Kaymakamımız Onur ÖZAYDIN, Belediye Başkanımız Cengiz ARSLAN, İlçe Jandarma Komutanımız Hamza ÇİL, İlçe Emniyet Amir Vekilimiz İbrahim UŞAKLIOĞLU, İlçe Jandarma Komutanlığında vazifeli rütbeliler, askerlerimiz, İlçe Emniyet Amirliğinde görevli polis memurlarımız, daire amirlerimiz ve vatandaşlarımız katıldı.
        Kaymakamımız Onur ÖZAYDIN yaptığı konuşmada; “Ramazan ayı, birlik ve beraberliğe bizleri davet eden, dayanışmayı ve paylaşmayı sağlayan, komşuluk vecibelerini en güzel şekilde öne çıkaran bir aydır. Fakirin, fukaranın, yetimlerin, öksüzlerin, yaşlıların, kimsesizlerin elinden tutulacağı bir aydır. Baştanbaşa manevi duygularımızı öne çıkaran bir aydır. Bu vesile ile siz şehit ailelerimiz ve gazilerimizle böyle maneviyatı yüksek bir ayda bir araya gelip, bu manevi atmosferi paylaşmak istedik. Sizler de bizim davetimize icabet ettiğiniz için hepinize teşekkür ederiz.” dedi. İftar programının hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etti.
        İftar programı, İlçe Müftümüz Bayram DANACI’nın yapmış olduğu dua ile sona erdi.