ÇAMELİ KAYMAKAMLIĞINDAN BAŞARILI ÖĞRENCİLERE ÖDÜL
        Çameli Kaymakamlığı ve Çameli Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı tarafından hazırlanıp uygulamaya konulan "Küçük Dokunuşlarla Mutlu Odalar" projesi kapsamında ilçemizde ikamet eden ve maddi yetersizliklere rağmen okullarında başarılı olan 3 ailemizin 5 öğrencisi için çalışma odaları oluşturuldu. Vakıf kaynaklı ve pilot olarak yapılan çalışmadan sonra Çameli genelinde daha geniş kapsamlı bir çalışma yapılarak, yeni bir proje hazırlanıp ihtiyaç sahibi öğrencilerimiz de uygun çalışma ortamlarına kavuşacaklardır.
        Üç ailemiz için hazırlanmış olan çalışma odaları İlçe Kaymakamımız Onur ÖZAYDIN, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürümüz Yalçın BARÇIN ve Sosyal Yardımlaşma Ve Dayanışma Vakfı Müdürümüz Mehmet Kürşat SARGIN ile birlikte öğrencilere ve ailelerine teslim etti.
        Kaymakamımız yapılan bu çalışmaların karşılığı olarak öğrencilerimizden daha çok çalışma konusunda söz aldı. Onları ileride iyi mesleklerde başarılı birer birey olarak görmek istediklerini belirtti, vatana yararlı birer birey olmaları konusunda öğütlerde bulundu.
        Çalışma odalarına kavuşan ailelerimiz ve öğrencilerimiz de yapılan çalışmalardan dolayı memnuniyetlerini ve teşekkürlerini belirtirken, öğrencilerimiz elde ettikleri başarıları artırarak eğitim hayatına devam edecekleri konusunda söz verdiler.